Tubidy Mp3 İndirme Sitesi Nasıl Kullanılır?

Tubidy sitesi kullanımı oldukça kolay olsun diye planlamış ve %100 mobil-tablet uyumludur. Sadece masaüstü bilgisayarlardan değil, tüm mobil cihazlardan sorunsuz kullanabilirsiniz.

3 aşamada cep telefonunuza mp3 ya da mp4 indirebilirsiniz.

  1. Tubidy arama kutusundan indirmek istediğiniz şarkı ya da şarkıcının adını yazarak arama yapıyorsunuz. Arama sonuçları youtube üzerinden çekildiği için, milyonlarca sonuç arasında aradığınızı kesinlikle bulacaksınız.
  2. Karşınıza çıkan sonuçların içinden, aradığınız müzik/video hangisiyse ona tıklıyorsunuz.
  3. Artık final aşamasına geldik. İster videoyu izleyin, ister mp3 olarak indirin, isterseniz de mp4 olarak indirin. Tüm seçenekler önüne serildi.

Tubidy sitesinin en güzel yanı, sizi boğan reklamlar olmaz. Direk işinize yarayanı alır ve gidersiniz. Tabi ki tekrar geri gelmek sözüyle. 🙂

İyi eğlenceler.

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz. mp3 indir - peggo - tubidy - ytmp3 - tubidy

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.