Yaşar İpek’in Hayat Arkadaşına, Ünlü İsimden Hapis Şoku

Daha önce Gülben Ergen‘e ettiği hakaretler doğrultusunda 3 gün ceza evinde kalan Seren Serengil 2. Kez hapis şoku yaşıyor. Şarkıcı Işın Karaca, Seren Serengil’in sunduğu magazin programında kendisine ettiği hakaretler doğrultusunda magazin sunucusunun 6 aya kadar hapsini istedi.

Duymayan Kalmasın” magazin programını sunan Seren Serengil, herkese sataşma yolunu bulmuş ismini ise “Magazin programı sunuyorum” kılıfına uydurmuştur. Bugünlerde düğün hazırlığı yapan Seren Serengil, Yaşar İpek ile dünya evine giriyor. Dava açan Işın Karaca’dan, Seren’e tokat niteliğinde ki şarkısı cevap olarak gelsin. “Çakma” şarkısı sizlerle.

Işın Karaca – Çakma

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.