Sıla Yeni Dövmesiyle Yeni Başlangıçlara Dedi

Oyuncu Ahmet Kural‘la ayrılığının ardından sürekli imaj değiştirerek gündemden düşmeyen Sıla, şimdi ise vücuduna yeni bir dövme yaptırdı. Bacağına bir çiçek dövmesi yaptıran Sıla fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Fotoğrafına açıklama olarak “Dışarı taşmak” yazan güzel şarkıcı Ömür Sabuncuoğlu’nu da kareye etiketledi. Sıla’nın dün gece paylaştığı fotoğrafı ve dövmesi eklendi. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sıla Yeni Dövmesiyle

Aşk kadını olan Sıla, ayrılık şarkıları denilince akla gelen ilk isimlerden. Gençlerin sevgilisi haline gelen Sıla’nın şarkıları, yarım kalmış sevdaların tesellisi olarak günümüzde zirveyi sahipleniyor. Ayrılık acısı çeken kitlenin sevgilisi haline dönüşen Sıla’nın güzel sesiyle “Yan Benimle” sizlerle.

Sıla – Yan Benimle

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.