Sezen Aksu Kek Firmasıyla Davalık Oldu, Hakkını Aldı

Ünlü sanatçı Sezen Aksu‘nun “Gülümse” adlı eserinin izinsiz olarak bir reklamda kullanılması sanatçıyı çok kızdırdı ve soluğu mahkemede almıştı. Tazminat davası açtığı mahkemede haklı bulunan Sezen Aksu’ya bilirkişi tazminatta hakkını vereceğini söyledi. Sezen Aksu, 100 bin lira maddi ve 50 bin lira manevi olmak üzere toplam 150 bin lira tazminat talep etmişti. Fakat bilirkişi şu an için 30 bin maddi, manevinin ise henüz kesinleşmediğini dile getirdi.

1991 yılında çıkardığı Gülümse isimli albümünün çıkış parçası olan Gülümse 2011 yılında ise tekrar güncellenerek Youtube’a yüklendi. 1.5 milyon görüntüleme alan şarkının izlenme sayısı çok düşük olduğu için Türkiye’nin şarkı seçimin de ki kaliteyi ortaya serdi. Gülümse şarkısını mp3 ya da mp4 olarak mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Sezen Aksu – Gülümse

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz. mp3 indir - peggo - tubidy - ytmp3 - tubidy

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.