Sertab Erener Aylığı 15 Bin TL olan Eve Taşındı

Emre Kula ile dünya evine girdikten sonra yeni bir muhit arayışına giren Sertab Erener, önce Nişantaşı‘nda ev aradı. Uzun süre aradığı evi bulamayan şarkıcı, aradığı evi başka semtte buldu. Ulus Portakal Yokuşu’nda Boğaz manzaralı lüks bir ev tuttu.

Ünlü şarkıcı Sertap Erener, yeni kiraladığı ev için aylık 15 Bin TL ödeyecek. Uzun süredir aradığı evi Ulus’ta bulan şarkıcı eşi Emre Kula ile yeni evine taşındı. Yeni yuvasının iç mimarı ve dekorasyonuyla bizzat kendi ilgileniyor.

Usta şarkıcı 2003 yılında “Everyway That I Can” isimli şarkısıyla Eurovision Şarkı Yarışması birinciliğini kazandı ve hemen ardından Eurovision şarkısının da yer aldığı albümü yayınladı. Ülkemize birincilik getiren şarkıcıyı tebrik ediyoruz. Eurovision şarkımız sizlerle.

Sertab Erener – Everyway That I Can

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.