Seda Sayan Ve Dilber Ay’dan Ekranlarda Görülmemiş Şov

Seda Sayan Show TV ekranlarında yeni formatıyla ekranlara gelmiş ve ünlü isimleri programında konuk etmeye başlamıştı. Geçen hafta uzun bir aradan sonra eski nişanlısı Nihat Doğan’ı konuk etmiş ve olay görüntülere imza atmıştı. Bir diğer olay görüntü ise bugün ekranlara geldi. Dilber Ay özel konuk olarak programa katıldı ve Seda Sayan’ı burnundan öptü. “Çok güzel burnun var ya” diyerek Seda Sayan’ın burnunu öpmelere doyamadı.

Halk müziği denilince aklımıza gelen 62 yaşında ki isim Dilber Ay’dan en beğenilen şarkısı “Zorundamıyım” sizlerle.

Dilber Ay – Zorundamıyım

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.