Murat Dalkılıç’a Eski Eşi Vurdu Gol Oldu

Merve Boluğur kısa bir süre önce oyunculuk kariyerini geride bırakarak kendi markasını çıkarma yoluna koyuldu. Kendi ismini verdiği kozmetik markasını Zorlu Center’da Beymen Morini‘de hayranlarına tanıttı. Ticaret hayatına yeni atılan Boluğur, önce iş sonra aşk damgasıyla dikkat çekmeyi başardı. Şu sözlerle açıklamasına devam etti. “Artık iş kadını olarak anılmak istiyorum. Şu an tamamen işime yoğunlaştım. Önce iş sonra aşk. Birini seversem de aslanlar gibi elinden tutar ortaya çıkarım” dedi.

Yakın zamanda boşandığı Murat Dalkılıç‘a gönderme yaptı. Merve’den boşandıktan sonra oyuncu Hande Erçel ile birlikte olan Dalkılıç, Hande Erçel ile hiç birlikte görünmemişti. Aşklarının yalan olduğu iddialar arasında yer alıyor. Gelelim iş kadını Merve’nin kendi kozmetik markasının tanıtımına. Buyurun sizde izleyip yorumlayın.

Merve Boluğur – Tanıtım Filmi

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.