MegaStar Ve Diva’dan Muhteşem Düet

Megastar Tarkan ve Diva Bülent Ersoy ikinci kez düet için bir araya geliyor. Ocak ayında yayınlanacak olan şarkının ismi ise “Ümit Hırsızı” olacak. İkilinin hayranları büyük bir merakla beklemedeler.

Daha önce “Kor” şarkısına yaptıkları düetle uzun süre akıllarda kalmayı başarmışlardı. Bu muhteşem düet 2012 yılında hayatımıza girmişti. 2 Milyon görüntüleme ile bu günlere gelmişti. Söz ve müzik Tarkan’a ait olan bu düette Bülent Ersoy’un güçlü sesini tekrardan sizlerle buluşturuyoruz.

Bülent Ersoy – Kor

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.