Mahsun Kırmızıgül Ekranlara Geri Dönüyor

Yönetmen koltuğuna oturan ve başarılı filmlere imza atan Mahsun Kırmızıgül uzun süredir ortalıkta görünmüyordu. Şimdi ise 13 yıl aradan sonra tekrardan televizyon ekranlarına döneceğinin sinyalini verdi. 82 yılına ait “Gülsüm Ana” filminden esinlenerek ortaya çıkan dizide oyuncu güzel Nurgül Yeşilçay ile başrol oynayacak.

6 yıl önce “Dinle” şarkısı ile oldukça ses getiren başarılı şarkıcı listeleri alt üst etmiş ve zirveyi uzun süre korumuştu. Ufak bir nostalji yapalım ve sizi 2012 yılına götürelim. Dinle sizler için eklendi iyi dinlemeler…

Mahsun Kırmızıgül – Dinle

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.