Kıvılcım Ural, “Kaan Olsun Bana Bir Şey Olmaz”

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile olaylı ilişki yaşayan Kıvılcım Ural son zamanlarda gündemde kalmayı başarmış durumda. Şimdi ise müzisyen olduğunu hatırlayan Ural albüm hazırlığı için kollarını sıvadı. “Bana Kaan’ın varlığı yeter” diyerek açıklamada bulundu.

Daha önceden de Kaan Tangöze’nin çocuğunun annesi olan eski eşi Seçkin Piriler ile atışma halinde olan Kıvılcım Ural, şok iddialar ortaya atmış ve bunları anne Seçkin Piriler yalanlamıştı. Yapacağı müziğin tarzı ve sözleriyle olay yaratma potansiyeline sahip olan Kıvılcım hanıma başarılar diliyor ve çok sevdiğimiz “Kapat Gözlerini” şarkısını sizler için ekliyoruz.

Kıvılcım Ural – Kapat Gözlerini

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.