Işın Karaca’dan Erdoğan’a Mektup

Türkiye’nin güçlü seslerinden biri olan Işın Karaca, sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘a ve eşi Emine Erdoğan’a mektup yazdı. Sosyal medyadan seslenen Işın Karaca, şu satırları dile getirdi.

“Hepimizi derinden yaralayan ve önüne geçemediğimiz çocuk istismar vakaları için daha caydırıcı bir çözüm bulmanızı yalvararak rica ediyorum…
Sapkınlık ve istismar sadece bizim ülkemizde tabii ki yok, dünyanın her köşesinde yaşanıyor, ancak son günlerde tüm Türkiye arka arkaya yaşanan çocuk ölümlerinden ötürü bitmiş durumda.
Vicdanı ve merhameti olan herkes muhtemelen benimle aynı fikirdedir.
Yüreğimiz, her gün yenisi gelen çocuk ölüm haberleri ile kanıyor.
Lütfen yasalarımızı çocuk istismarına karşı güçlendirelim.
Geleceğimiz çocuklarımız.
Çaresizce, bu üzücü olayları izlerken,
insanlığımdan utanır oldum.
Bu konular ile alakalı yapılacak tüm çalışmalarınızda, sonuna kadar, bir sanatçı, bir anne, ve güzel ülkemizin bir vatandaşı olarak, yanınızda bulunmak isterim.

Biz Türkiye’yiz
Biz kocaman bir aileyiz, ve bunların üstesinden gelmesini de biliriz… Saygılarımla
Işın Karaca”.

Işın Karaca’nın çok beğenilen şarkısı “Hor Görme Garibi” sizlerle. Şarkı 4 Mart 2014 tarihinde Youtube’a yüklenmiş 2.228.264 görüntüleme almayı başarmıştır.

Işın Karaca – Hor Görme Garibi

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz. mp3 indir - peggo - tubidy - ytmp3 - tubidy

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.