Işın Karaca Kızına Kendi Soyadını Verdi, Yer Yerinden Oynadı

Işın Karaca‘dan büyük hamle. Eski eşi Sedat Doğan‘la olan evliliğinden dünyaya gelen Mia ismini verdiği kızı için mahkemede soyadını değiştiren Işın Karaca’ya karşı büyük hamle.

Eski eşi Sedat Doğan ve ailesi cephe aldı mahkemeye başvurdu. Kararın iptali için yurtdışından başvuru yapan aile “Torunumuz bizim kanımızı taşıyor” dedi.

İlerleyen günlerde görülecek olan mahkemede ne olacağı merak konusu. Işın Karaca’nın en popüler şarkısı “Hor Görme Garibi” sizlerle.

Işın Karaca – Hor Görme Garibi

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz. mp3 indir - peggo - tubidy - ytmp3 - tubidy

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.