Halil Sezai Mahkemelik Oldu, Büyük Sıkıntı Yaşadı

Bir zamanların isyankar aşığı Halil Sezai mahkemelik oldu. Hakkında bir mekanda yan masada ki müşteriyi darp ettiği gerekçesiyle dava açılmıştı. Açılan dava neticesinde Halil Sezai mahkemede “Ben kesinlikle kimseyi darp etmedim. Müşteri durup dururken bizim masamıza bakarak laf attı. Bende genci uyardım.” şeklinde açıklama yaptı.

Halil Sezai

Asıl adı Halil Sezai Paracıkoğlu olan sanatçı, 1979’da Eskişehir‘de doğdu. Üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuar’ında aldı. Halil Sezai sadece şarkıcı değil; oyuncu, şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. İlk bestesini 15 yaşındayken yapmıştır.

Halil Sezai en çok bilinen şarkıları; Paramparça, İsyan, Ağlamışız, Sen ve Ben, Olsun, Sonbahar, Seni Beklemek, Esme, Sevda Tanrıçası, Yanıma Gel, Aşk Yasak Ağlıyor, Fırtına, Bir Rüzgar Esti’dir. En çok bilinen şarkısı “Paramparça” sizler için eklendi. Keyifli dinlemeler.

Halil Sezai – Paramparça

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.