Hadise Ayrıldığı Hakan Sabancı İle Tekrar Bir Arada

Uzun süredir “Sıfır Tolerans” şarkısına çektiği kliple başı belada olan Hadise, klibinde oynattığı Fransız model ile aşk yaşadığı dedikodularına sessiz kalmıştı. Şimdi ise Hakan Sabancı ile gündeme düştü. Hadise’nin eski sevgilisi Hakan Sabancı ile yeniden birlikte olduğu iddia ediliyor. Fransa’da dans ederken fotoğrafların çekildiği ikili konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Klibini yöneten ablası Hülya Açıkgöz ile birbirine giren Hadise, ablası ile arasını açmış ve uzun süredir aralarında kırgınlık oluşmuştu. “Sıfır Tolerans” şarkısının olay klibinin görüntüleri sizler ile.

Hadise – Sıfır Tolerans

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.