Gökhan Türkmen Migros’da Hayranlarıyla Buluştu

Marketler zinciri olan Migros, toplum sağlığına yönelik çalışmaları kapsamında KüçükÇiftlik Park’ta “Migros Yaşam Festivali” düzenledi. Ülkenin tüm köşesin de vatandaşlara yönelik hizmet veren Migros, düzenlediği iki günlük etkinlikte Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Dr. Ender Saraç, Çağla Şikel, Metin Hara, Alp Kavasoğlu, Hazer Amani ve Müge Boz gibi ünlü katılımcılarla keyifli sohbetler gerçekleştirdi.

Düzenlenen etkinlikte MFÖ, Sertab Erener ve Gökhan Türkmen konser verdi. 10 bin kişinin katıldığı etkinlikte ilgi odağı genç karizmatik şarkıcı Gökhan Türkmen oldu.

Yoğun iş temposundan arda kalan zamanda iki kızı ile ilgilenen baba, kızlarıyla vakit geçirmekten keyif alıyor.

Gökhan Türkmen denilince akla ilk gelen şarkısı “Büyük İnsan” şarkısını 12 Milyon izlenme ile sizlere sunuyoruz. Keyifli dakikalar.

Gökhan Türkmen – Büyük İnsan

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.