Demet Akalın Kerimcan Durmaz Lüks Hediyeleriyle Gündemde

Son zamanların en çok konuşulan dostluğu haline gelen Kerimcan-Demet Akalın ikilisi birbirlerine pahalı hediyeler vererek egolarını tatmin ediyorlar. Son hamleyi Demet Akalın yaptı ve Kerimcan’ın Bostancı’daki şovunda sürpriz konuk olarak çıktı. Şimdi ise Kerimcan bu jest karşılığında hediyeyi borç bildi ve Demet Akalın’a 50 bin TL değerinde bir yüzük armağan etti.

Demet Akalın gibi başarılı bir sanatçıdan beklenmedik davranışlar sergilemesi ve hiçbir vasfı olmayan sosyal medya fenomeni Kerimcan’a el uzatması şaşırılası bir hareket doğrusu. Demet Akalın lüksü ile bilinen birisi en son 5000 tl ye giydiği çorapları ile gündemdeydi. Açıklama olarak dünya starlarının giydiklerini giyiyorum ne var bunda demişti. Türk pop müziğinin kraliçesi dediğiniz zaman akla gelen şüphesiz isimden bir şarkısı sizler için aşağıda ekli durumda.

Demet Akalın – Nazar

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.