Can Bonomo ve Öykü’den Sosyal Medya Yasağı Geldi

Sevilen Sanatçı Can Bonomo ile eşi oyuncu Öykü Karayel geçtiğimiz kış aile arasında bir nişan düzenlemişti. Venedik’te evlenme teklifi aldığı söylenen sevilen çift 14 Temmuz gecesi Çeşme’de dünya evine girmeye hazırlanıyor. Ünlü çiftin, davetlilere ufak bir ricası oldu “Düğün gecesi çektiğiniz fotoğrafları lütfen sosyal medyada kullanmayın” sözlerini dile getiren çiftin gizliliği ön plana taşıdığı belli oldu.

Can Bonomo’nun Bulunmam Gerek isimli albümünden Tastamam isimli parçası çok sevilmişti. Çok sevilen parçayı aşağıya ekledik bile izleyebilir ya da dinleyebilirsiniz 🙂 Can Bonomo’nun Tastamam isimli parçasını telefonlarınıza mp3 ve mp4 biçiminde ücretsiz indirebilirsiniz.

Can Bonomo – Tastamam

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz. mp3 indir - peggo - tubidy - ytmp3 - tubidy

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.