Can Bonomo Erken Seçimin Kurbanı Oldu

Oyuncu Öykü Karayel ile birlikte olan şarkıcı Can Bonomo çifti ilişkilerini nikah masasına taşımak için hazırlanıyorlardı. Haziran ayında düğünle beraber nikah yapacak olan çift düğün tarihini erken seçimden dolayı Temmuz ayına erteledi. 24 Haziran’da erken seçime giden Türkiye, bir çok düğün tarihlerinde oynamalara sebep oldu.

Güzeller güzeli sevgilisi Öykü ile çok iyi anlaştıklarını her halinde belli olan Can Bonomo’nın sevgisi gözlerinden okunuyor.

Can Bonomo & Öykü Karayel

2012 yılında Eurovision’da ülkemizi temsil eden şarkıcı Can Bonomo “Love Me Back” adlı şarkıyla 112 puan alarak 7’nci oldu. Şarkısı ile başarılı olamasa da Türkiye’nin sevilen genci haline gelmişti. Ardından ülkeye kazandırdığı Tastamam şarkısı ile hayatımızın ritmini güzel şarkısın da belirledi. Tastamam şarkısı sizler için eklendi. Nostaljiye ne dersiniz?

Can Bonomo – Tastamam

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.