Çağatay Ulusoy Kariyerinde Koşuyor, Dünya’ya Açılıyor


Geçtiğimiz yılın “Çukur” dizisinde Sarp karakteriyle ekranlara gelen Çağatay Ulusoy, hayranlarını mest etmeyi başarmış ve kendisi için büyük kariyer hedefi sergilemişti.

Söylentilerin doğruluğunu vurgulamak için sosyal medya hesabından video paylaşan Çağatay, şu sözlerle videoya giriş yaptı. “Heyecanını sizinle paylaşmak istediğim için bu videoyu çekiyorum” dedi. Kariyerinde koşar adımlarla ilerleyen Çağatay Ulusoy, Dünyada tüm ülkede gösterilecek olan Uluslararası dijital TV platformu Netflix ile anlaştı. “Muhafız” (The Protector) dizisinde başrol oynayacak. Dünyaya açılan Çağatay Ulusoy İtalya’nın başkenti Roma‘da Dünyaca ünlü başyapıt La Casa De Papel‘in baş rolündeki Alvaro Morteile görüştü. Çağatay’ın videosu sizler için eklendi.

2015 yılında Delibal filmi için Leyla Lydia Tuğutlu ile birlikte baş rolü paylaşan Çağatay Ulusoy romantik filmde genç kızların sevgilisi haline gelmeyi başardı.

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği filmin şarkısı olan Mutlu Sonsuz‘u Çağatay Ulusoy seslendirdi. Mutlu Sonsuz Çağatay yorumuyla..

Çağatay Ulusoy – Mutlu Sonsuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir