Çağatay Akman Tanınmaktan Şikayetçi

Çağatay Akman 17 yaşında müzik hayatına girmiş ve bir anda yüksek bir kitleyi etkisi altına almayı başarmıştır. Türkiye’de keşfedilen genç yetenek şimdi ise fazla ünlenmekten şikayetçi. Evinin bilinmesinden dolayı rahatsız olan Akman, Zeytinburnu‘nda ki evinden taşındı. Kızların evini bastığını ve babasının da bu durumdan rahatsız olduğu belirten genç yetenek çareyi yıllardır yaşadığı semtten ayrılmakta buldu.

2016 Haziran ayında “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısıyla hayatımıza girdi. Ardından “Sensin Benim En Derin Kuyum” şarkısını çıkardı. Şarkıyı sizler için ekledik buyurun iyi dinlemeler.

Çağatay Akman – Sensin Benim En Derin Kuyum

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.