Burcu Güneş Evlilik Kararı Aldı

Pop müziğin sevilen kadın şarkıcılarından Burcu Güneş, 2018’e Adana’da girdi. Özel tasarım iki elbise giyen şarkıcı, “2018’in hepimize sağlık, huzur ve bereketle gelmesini temenni ediyorum. Ülkemiz için de çok güzel bir yıl olsun” sözleriyle yeni yıl dileklerini iletti. Burcu Güneş, sevgilisine sahneden jest yaptı. 1 Ocak doğumlu sevgilisi Hakan Kutal’ın doğum gününü sahnede kutladı. Kutal’ı sahneye çağıran güzeller güzeli şarkıcıya sahnede soru yağmuru başladı. “Evlilik ne zaman?” diye soran dinleyicelere ünlü şarkıcı, “2018’de evleniyorum” cevabını verdi. Allah mutluluklarını daim etsin demek düşer bizlere.

42 yaşında olan başarılı sanatçı hayatımıza 2014 yılında söylediği “Biz Aşkı Meleklerden Çaldık” ile adını unutulmayan sanatçılara altın harflerle kazımayı başarmıştır.

Burcu Güneş – Biz Aşkı Meleklerden Çaldık

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.