Burak Kut “Senelerce Ellendim”

Pop müziğin bir zamanlar efsane isimlerinden olan Burak Kut, yaş ilerledikçe kendi iç dünyasına kapandı ve single, albüm hariç magazin haberlerinde kendini göremez olduk. Bugün geride bıraktığı 25 yıllık müzik hayatından çarpıcı itiraflar da bulundu. açıklamalarda bulundu.

Fox Tv ekranlarında hayatımıza giren Yasak Elma dizisinde başrol oyuncusu Talat Bulut‘un set çalışanı 19 yaşında ki kızı taciz ettiği gerçeğiyle Türkiye gündemine taciz tekrardan düşmüştü.

Bugün Posta Gazetesi’ne röportaj veren Burak Kut kendisiyle ilgili taciz itirafı yaptı.

Posta gazetesinden Bekir Saçar sordu Burak Kut cevapladı. “Erkeklerde taciz ediliyor mu?” sorusuna ,
“Erkekler de taciz ediliyor ama çok konuşulamıyor. Eskiden evinden kaçıp kapıma dayanan kadınlar oldu
” dedi. Defalarca konserlerde ellendiğini dile getirdi.

Pop müziğinin başarılı ismi Burak Kut’un efsanevi şarkısını sizlerle buluşturduk. “Bebeğim” şarkısını mp3 ya da mp4 olarak indirebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Burak Kut – Bebeğim

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz. mp3 indir - peggo - tubidy - ytmp3 - tubidy

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.