Aslı Enver’e Murat’tan Mesaj Var

Şarkıcı Murat Boz 1 ay önce ayrıldığı eski sevgilisi Aslı Enver‘e doğum günü mesajı gönderdi. “Herkes mutlu olsun diyecek bir şeyim yok.” diyen Murat Boz halinden memnun gözüküyor. 2.5 yıllık birlikteliklerini ani bir kararla sonlandıran ikili, biten ilişkisi hakkında konuşmak istemiyor. Aslı Enver 10 Mayıs‘da dünyaya gelmişti. Dün hayranları “Mutluol AslıEnver” etiketiyle Aslı Enver’e sürpriz yapmıştı. Sosyal medyada gündem konusu haline gelen etiketi Enver instagramdan takipçilerine teşekkür ederek paylaştı.

Aslı Enver’e Sürpriz

Murat Boz Aslı Enver ikilisi sinema filmi olan “Kardeşim Benim” setinde tanışmışlar ardından 2016 yılında O Ses Türkiye Yılbaşı programına Aslı Enver konuk olmuştu. Program da jüri üyesi olan Murat Boz Aslı Enver’in “Arnavut Kaldırımı” şarkısına dönmüş aşk başlamıştı. Gözlerinden okunan o mutluluğu sizlerle paylaşıyoruz. Kısa bir nostalji zamanı 🙂

Aslı Enver O Ses Türkiye Yılbaşı

YENİ MÜZİKLER

Müzik İndirme Programı

Tubidy

Tubidy mp3 indirme sitesi sunduğu eşsiz özellikler ile mobil mp3 indirmek isteyen kullanıcıları mutlu etmeyi hedefliyor. Tubidy arama kutusundan ister youtube url yazın, isterseniz de direk kelime yazarak müzik araması yapın. Tercih size kalmış. Milyonlarca youtube videosuna tek tıkla tubidy üzerinden ulaşabilir ve mp3/mp4 formatına dönüştürerek mobil cep telefonlarına indirebilirsiniz. Cep müzik indirme talepleri son yıllarda oldukça arttığı için, en iyi kalitesi sunma çabasıyla mp3 dönüştürme kalitemizi 320kbit'e çıkardık. Albüm kapaklı müzik indirmek artık eskisi kadar zor değil. Mp4 video dönüştürme işlemlerini dönüştürülen video elverişli ise full hd 1080p kalitede çeviriyoruz. 3GP videoları artık geride bıraktık değil mi? :) Tubidy mp3 indir sitesi olarak google play apk uygulamamız ve app store ios uygulamamız ile de hep yanınızda olmaya çalışıyoruz. App store tubidy uygulaması şu an marketten kaldırıldı. Android müzik indirme uygulamamız ile her an bizi telefonunuzda taşıyabilirsiniz.

Mp3 indir

Tubidy Mp3 İndirme sitesi hiç bir dosyayı kendi sunucusunda tutmaz. Telif hakkı içeren sayfalar için, lütfen iletişim kurunuz.
Bu site, Tubazy mp3 indir tarafından desteklenmektedir.